Studio VEMORI je specializovanou firmou zabývající se již deset let vícekamerovým natáčením kulturních akcí, festivalů, národopisných slavností zaměřených hlavně na folklor, lidové tradice, tanec a zpěv. Doposud jsme natočili více jak 150 kvalitních filmových dokumentů. Pravidelně natáčíme největší festivaly a slavnosti ke kterým patří Pražský jarmark, Slovácký rok, Strakonický dudácký festival a mnoho dalších. Studio Vemori má jeden z nejrozsáhlejších archívů folklorního dění za uplynulých deset let.
          Klademe důraz na dynamiku střihu, ucelenost a smysluplnost záběru. Na rozdíl od jiných studií používáme výhradně filmové záběry a tím se odlišujeme výrazně od ostatních. Naše projekty jsou vizitkou naší práce a proto dbáme na jejich maximální kvalitu. Svou práci provádíme precizně a dbáme na každý detail. Dokážeme se flexibilně přizpůsobit a okamžitě reagovat na nové okolnosti. Odvádíme práci vždy nejméně na 120%. Jsme schopni nabídnou velice příznivou cenu, protože za námi stojí fond Multimediálních projektů, který dofinancovává naše projekty. Naše projekty jsou také financovány z fondů Evropské unie, takže služby a kvalita práce, kterou nabízíme mnohonásobně převyšuje cenu, kterou ve finále zaplatíte. Udržujeme styky s lidmi, kteří se pohybují v oblasti folklorního sdružení a čerpáme z jejich zkušeností a rad. Této spolupráce si velice vážíme.

hlavní kameraman a režisér studia  VEMORI       Michal Opletal

.
PARTNEŘI STUDIA VEMORI V RÁMCI  MULTIMEDIÁLNÍCH PROJEKTŮ
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY OCHRANNÝ SVAZ  AUTORSKÝ ČESKÝ ROZHLAS OSTRAVA DĚTSKÁ TISKOVÁ AGENTURA HORÁCKÉ FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ VALAŠSKÉ MUZEUM V PŘÍRODÉ V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTÉM NÁRODNÍ ÚSTAV LIDOVÉ KULTURY VE STRÁŽNICI